Dziecięca grupa HALO KIDS! Dla dzieci w wieku od 6-10 lat

Warsztaty dla dzieci z trudnościami w komunikowaniu się

Czy Twoje dziecko doświadcza problemów w komunikacji? Czuje się zagubione w grupie lub ma trudności w nawiązywaniu relacji? Ma problemy z wypowiedzią, boi się występować publicznie lub jest chorobliwie nieśmiałe?

Jeśli tak, to zapraszamy Twoje dziecko na wyprawę w krainę działań teatralno-ruchowych. Prowadzimy zajęcia metodą dramy, pracujemy nad pewnością siebie, rozwijamy predyspozycje i zdolności komunikacyjne, uczymy dziecko funkcjonowania w grupie rówieśniczej.

Poprzez zabawę Twoje dziecko usprawni swoje umiejętności komunikacyjne i nauczy się nawiązywać serdeczne relacje w bezpiecznej dla siebie przestrzeni.
Zajęcia prowadzi pani Kasia – doświadczona terapeutka.

Zajęcia odbywają się w każdą środę, w godzinach 16.45-17.45 w siedzibie Stowarzyszenia POLITES, przy ul. Dworcowej 19 w Szczecinie.

Koszt zajęć to 140 zł miesięcznie, płatne do 5 dnia każdego miesiąca na konto Fundacji w mbank o nr:

81 1140 2004 0000 3102 7663 6939

Zgłoszenia i dodatkowe informacje: dzieciaki@fundacjahalo.pl lub pod nr tel. 517 262 534
Serdecznie zapraszamy!

gallery

Metaxia z Cypru, wolontariuszka Erasmus+ prowadziła wczorajsze warsztaty #HALOKIDS naszej Fundacji.
Pomagała dzieciom rysować samych siebie, dekorować, tak jak to czuli oraz wyrazić swoje uczucia na temat swoich prac.

Olbrzymie podziękowania dla Stowarzyszenie POLITES i EVS in Szczecin
Dzieci wyszły z zajęć bardzo zadowolone i bardziej świadome samych siebie