Na sprzedaż torby ! Bardzo dziękujemy Enemigos del Silencio.

Bardzo dziękujemy Enemigos del Silencio za koncert charytatywny na rzecz Fundacji. Była MOC, zespół dał z siebie wszystko, a publiczność wręcz niesamowita, bardzo otwarta na "nowe", na inność, na wykluczenia społeczne. Dziękujemy z całego serca <3
Zespół zrobił nawet bardzo punkowe torby (zakupowe) jako cegiełki na rzecz Fundacji. Zostało jeszcze tylko 5 takich toreb.
Litery na torbach to: H U, D, L, N.
Każda z toreb ma z tyłu autografy członków zespołu, a jak byli zaangażowani podpisując je – widać na zdjęciu <3
Cena sugerowana za torbę to 50 zł. Można dać więcej, można dać mniej – wedle uznania, zainteresowanie piszcie w komentarzach lub na priv.
I… co jeszcze? To bardzo dobry zespół, te autografy są naprawdę cenne. Zespół został ostatnio zaproszony do studia S1 Polskiego Radia Szczecin na nagranie.
Gratulujemy!
Czekamy na oferty – pieniądze z zakupu toreb zostaną w całości przekazane na cele statutowe – dla dzieci z problemami w komunikacji.