Indywidualna terapia jąkania ON-LINE dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy!

Od trzech lat z sukcesem prowadzimy grupową terapię jąkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby spoza terenu Szczecina, które nie mogą dojechać na zajęcia stacjonarne. Dotyczy to również osób pracujących w Szczecinie, które nie mogą zjawić się na zajęciach z powodów rodzinnych lub służbowych.

Pracując on-line sam wybierasz czas i miejsce. Terapeuta jest dla Ciebie. Jako logopeda i mentor prowadzi Cię przez ścieżki płynnej mowy, a Ty coraz bardziej otwierasz się do świata.

Indywidualna terapia jąkania ON-LINE

• używamy cyfrowej platformy ZOOM lub innej, najlepszej dla obu stron,

• zapraszamy osoby z całej Polski,

• terapia odbywa się raz w tygodniu, w terminie uzgodnionym wspólnie z terapeutą,