DZIECIAKI NA TROPIE!

Kilka słów podsumowania naszego projektu specjalnie dla Fundacji od Mikołaj Marcela!

BEST SELER I WARZYWNI DETEKTYWI! Nie wiem, czy pamiętacie, ale jakiś czas temu pisałem o programie „Dzieciaki na tropie” organizowanym Fundacja HALO

Był to program cotygodniowych zajęć stworzony w oparciu o fragmenty m.in. „Best Selera i zagadka znikających warzyw” i wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Celem zajęć było indywidualne wzmacnianie poczucia własnej wartości, zyskiwania odwagi w różnych sytuacjach komunikacyjnych, pokonywanie własnych barier i lęków w sytuacji kontrolowanej w grupie, a ponadto budowanie poczucia więzi w grupie. Wszystko to poprzez zintensyfikowane działania ruchowe, wokalne, aktorskie i plastyczno-techniczne. Zajęcia odbywały się od września do października, a niedawno wszystkie dzieciaki biorące w nim udział odebrały niezwykłe dyplomy warzywnych detektywów, na których miałem zaszczyt się podpisać  Serdeczne pozdrowienia dla uczestników i organizatorów tego niezwykłego wydarzenia! 💚💚💚 Bardzo się cieszę, że „Best Seler” został wykorzystany właśnie w tego typu zajęciach

Mikołaj Marcela, autor książki „BEST SELER i zagadka znikających warzyw”

18.11.2018r.

PISZĄ O NAS BARDZO SERDECZNIE
Pozdrowienia dla Mikołaj Marcela!

BEST SELER I DZIECIAKI NA TROPIE!

Już jutro w Szczecinie ruszają niezwykłe zajęcia zatytułowane „Dzieciaki na tropie”, które organizowane są przez Fundacja HALO i w trakcie których wykorzystane zostaną fragmenty „Best Selera i zagadki znikających warzyw” Bardzo się cieszę, że Best Seler nie będzie już jedynie walczył ze złoczyńcami z Jarzynowa, ale także pomoże dzieciakom pokonać własne bariery i lęki

„Program cotygodniowych zajęć stworzony w oparciu o fragmenty m.in. powieść dla dzieci Mikołaja Marceli „Best seler i zagadka znikających warzyw” i wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”. Celem zajęć jest indywidualne wzmacnianie poczucia własnej wartości, zyskiwania odwagi w różnych sytuacjach komunikacyjnych, pokonywanie własnych barier i lęków w sytuacji kontrolowanej w grupie, a ponadto budowanie poczucia więzi w grupie. Wszystko to poprzez zintensyfikowane działania ruchowe, wokalne, aktorskie i plastyczno-techniczne.”

Mikołaj Marcela, autor książki „BEST SELER i zagadka znikających warzyw”

30.08.2018r.

DZIECIAKI NA TROPIE

SPOŁECZNIK – PROGRAM MARSZAŁKOWSKI

Dwa miesiące bezpłatnych zajęć (wrzesień i październik), specjalnie dla dzieci w wieku 8-11 lat, które z różnych powodów mają zaburzone poczucie własnej wartości, nie czują się pewnie w sytuacjach wystąpień, mają problemy komunikacyjne wynikające z problemów z koncentracją uwagi i nieśmiałością.

Program cotygodniowych zajęć stworzony w oparciu o fragmenty m.in. powieść dla dzieci Mikołaja Marceli „Best seler i zagadka znikających warzyw” i wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”.

Wielki finał zostanie zwieńczony wspólną zabawą z rodzicami, a dla każdego dziecka przewidujemy nagrody.
Zapisy pod adresem e-mail: dzieciaki@fundacjahalo.pl

Z radością zapraszamy Twoje dziecko na wyprawę w krainę magii.
Uwaga! Pierwsze bezpłatne zajęcia i nabór dzieci planujemy na 31 sierpnia (piątek), godzina 17.00 w Inkubatorze Kultury, przy ul. Woj. Polskiego 90 w Szczecinie.

#pomorzezachodnie #społecznik