Indywidualna stacjonarna terapia jąkania dla dzieci – Szczecin

Zapraszamy!

Od trzech lat z sukcesem prowadzimy grupową terapię jąkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Indywidualną terapię jąkania polecamy dla dzieci od 7-go roku życia, kiedy dziecko jest już świadome swojej mowy i zaczyna zadawać sobie pytanie “czy jestem inny?”.

Terapia jąkania to niezwykle trudna praca osób jąkających się, ich rodzin i terapeuty. Efekty terapii zależą od wielu czynników, między innymi od zaangażowania i motywacji osoby poddającej się terapii oraz od podejścia rodziny do procesu terapeutycznego. Po to jesteśmy. Aby przeprowadzić Ciebie i Twoje dziecko przez te trudne momenty, kiedy już wydaje Ci się, że nie dacie rady.

Podczas zająć dzieci wykonują ćwiczenia oddechowe, emisyjne, dykcyjne, uczą się technik płynnego mówienia, mówienia z korektorem mowy typu „Echo”, mówienia z echem zapamiętanym, zwolnienie tempa mowy i inne.

Indywidualna terapia jąkania

• indywidualną terapię stacjonarną dla dziecka prowadzimy w Szczecinie

• terapia odbywa się raz w tygodniu, w terminie uzgodnionym wspólnie z terapeutą,

• dla dzieci polecamy 30 minut terapii (koszt – 80 zł) lub 45 minut terapii (koszt 110 zł).

• opłatę za terapię wnosimy przelewem na konto Fundacji HALO: 98 1140 2004 0000 3202 7910 9599 do 10 dnia każdego miesiąca,

• zajęcia prowadzi doświadczony terapeuta jąkania,

• prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu: 517 262 534 lub e-mail: dzieci@fundacjahalo.pl