Indywidualna terapia jąkania ON-LINE dla dla dzieci

 

Zapraszamy!

Od trzech lat z sukcesem prowadzimy grupową terapię jąkania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby spoza terenu Szczecina, które nie mogą dojechać na zajęcia stacjonarne lub, którym nie pasuje termin terapii grupowej.

Pracując on-line sami wybieracie godzinę i miejsce. Terapeuta jest dla Ciebie. Indywidualną terapię jąkania polecamy dla dzieci od 7-go roku życia, kiedy dziecko jest już świadome swojej mowy i zauważa swoją „odmienność”.

Czy moje dziecko się jąka? Z tym pytaniem boryka się wielu rodziców słysząc mowę swoich dzieci. Czy to już jąkanie? Co należy z tym zrobić i gdzie szukać pomocy?

Terapia jąkania to niezwykle trudna praca osób jąkających się, ich rodzin i terapeuty. Efekty terapii zależą od wielu czynników, między innymi od zaangażowania i motywacji osoby poddającej się terapii oraz od podejścia rodziny do procesu terapeutycznego.

Podczas zająć dzieci wykonują ćwiczenia oddechowe, emisyjne, dykcyjne, uczą się technik płynnego mówienia, mówienia z korektorem mowy typu „Echo”, mówienia z echem zapamiętanym, zwolnienie tempa mowy i inne.

 

Indywidualna terapia jąkania ON-LINE

    • używamy cyfrowej platformy ZOOM lub Skype,

    • zapraszamy osoby z całej Polski,

    • terapia odbywa się raz w tygodniu, w terminie uzgodnionym wspólnie z terapeutą,

    • dla dzieci polecamy 30 minut terapii (koszt – 80 zł) lub 45 minut terapii (koszt 110 zł).

    • opłatę za terapię wnosimy przelewem na konto Fundacji HALO: 98 1140 2004 0000 3202 7910 9599 do 10 dnia każdego miesiąca,

    • zajęcia prowadzi doświadczony terapeuta jąkania,

    • prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu: 517 262 534 lub e-mail: dzieci@fundacjahalo.pl