KONTAKT    WPŁAĆ DAROWIZNĘ    CIEKAWE STRONY    PORTAL NAUKI    GALERIA ZDJĘĆ

Nie może Ciebie zabraknąć przy współtworzeniu naszej Fundacji. Tutaj spotykają się rodziny dzieci z różnymi problemami komunikacyjnymi oraz osoby, które chcą i mogą poświęcić swój czas.

Fundacja HALO to przestrzeń, w której chcemy wspierać osoby z problemami komunikacyjnymi, dzieci oraz ich rodziców i opiekunów, z całego świata. Idea Ośrodka byłaby niemożliwa bez wsparcia wolontariuszy. Dlatego zapraszamy Cię do współpracy. Liczymy na Twoją pomoc. Chcemy, abyś był dla nas, ale i my chcemy być dla Ciebie. Proponujemy Ci rozwój dzięki naszym warsztatom i bezpłatny udział w kursach i szkoleniach. Oferujemy przeróżne formy wolontariatu, od podstawowej do bardziej złożonej – TY wybierasz. Chcemy, aby najbardziej doświadczeni z Was zasilili naszą kadrę jako specjaliści w różnych dziedzinach związanych z Fundacją i Ośrodkiem.

Powiedz nam o swoim pomyśle na wolontariat. Co Cię motywuje i inspiruje? Jakie masz marzenia? Jak rozumiesz wolontariat? Każdy posiada wyjątkowe umiejętności i chcemy, aby były one optymalnie wykorzystane.

Dlaczego więc nie spróbować? Jest wiele powodów, aby się zaangażować. Wysiłek wolontariusza to nie tylko piękna postawa obywatelska, ale również sposób na zdobycie kwalifikacji i wiedzy, a także przekazanie, podzielenie się swoim doświadczeniem i stworzenie nowych perspektyw rozwoju.

Obecnie poszukujemy:

a)       Lidera grupy wsparcia dla osób jąkających się (dorosłych);

b)      Opiekuna Fundacji w mediach społecznościowych;

c)       Koordynatora pozyskiwania Funduszy i dotacji.

Jeśli widzisz siebie w takiej lub innej roli napisz na halo@fundacjahalo.pl

Czekamy na Ciebie!