Warsztaty dla młodzieży! HALO TEENS

ONLY 4 Teens! ruszamy 11 września!
To cykl 12 grupowych warsztatów dla młodzieży w wieku od 13 do 17 lat. Celem warsztatów jest zrozumienie własnej osobowości i budowanie poczucia wartości poprzez rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.
Młody człowiek to kłębek emocji. My ten kłębek będziemy rozwiązywać, dzięki czemu zaczną rozwiązywać się również problemy związane z domem, szkołą, relacjami z rówieśnikami.
Na spotkaniach odpowiemy na pytania – co jest moim zasobem, z czego mogę skorzystać? Jak mogę SOBIE pomóc przejść przez życie?
Warsztaty poprowadzi Małgorzata Krawczak, akredytowany coach ICF/ACC, terapeutka EEG-biofeedbak, certyfikowany trener Points Of You®, felietonistka, autorka książki "Coaching relacji z sobą i bliskimi".
Pierwsze spotkanie – 11 września (poniedziałek), w godzinach 16.45-18.45 w Sektor 3 Szczecin (ul. Wojska Polskiego 63, wejście od ulicy Piłsudskiego). Kolejne – w każdy następny poniedziałek, w tych samych godzinach.
Koszt warsztatów to 50 zł za jeden dwugodzinny warsztat (cykl 12 spotkań to 600 zł, które można rozłożyć na raty.
Obowiązują zapisy pod adresem e-mail: biuro@fundacjahalo.pl z tytułem "ONLY 4 Teens" lub pod numerem telefonu: 517 262 534.
Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!