Grupowa terapia jąkania ON-LINE dla młodzieży i dorosłych

Zapraszamy!

Od trzech lat z sukcesem prowadzimy grupową terapię jąkania dla dorosłych i młodzieży. Coraz częściej zgłaszają się do nas osoby spoza terenu Szczecina, które nie mogą dojechać na zajęcia stacjonarne. Dotyczy to również osób pracujących w Szczecinie, które nie mogą zjawić się na zajęciach z powodów rodzinnych lub służbowych.

Stąd pomysł na stworzenie zajęć ON-LINE dla dorosłych. Podobną grupę prowadzimy również dla dzieci – z olbrzymim rezultatem!

Dlaczego grupa? Grupa pomaga w znacznie większym stopniu uporać się z niepłynnością mowy, relacje poprawiają komunikację i redukują logofobię, czyli lęk przed mówieniem. Tutaj mówimy otwarcie o jąkaniu!

Grupowa terapia jąkania ON-LINE

• używamy platformy cyfrowej ZOOM lub innej, w zależności od możliwości członków grupy,

• niewielka grupa to indywidualne podejście do każdej osoby,

• zapraszamy osoby z całej Polski,