ONLY 4 Teens! GRUPA DLA NASTOLATKÓW

ONLY 4 Teens! to cykl 12 grupowych warsztatów dla młodzieży w wieku od 14 do 17 lat. Celem warsztatów jest zrozumienie własnej osobowości i budowanie poczucia wartości poprzez rozwijanie umiejętności komunikacyjnych.
Młody człowiek to kłębek emocji. My ten kłębek będziemy rozwiązywać, dzięki czemu zaczną rozwiązywać się również problemy związane z domem, szkołą, relacjami z rówieśnikami.
Na spotkaniach odpowiemy na pytania – co jest moim zasobem, z czego mogę skorzystać? Jak mogę SOBIE pomóc przejść przez życie?

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Krawczak, akredytowany coach ICF/ACC, terapeutka EEG-biofeedbak, certyfikowany trener Points Of You®, felietonistka, autorka książki „Coaching relacji z sobą i bliskimi”.

UWAGA! ZBIERAMY GRUPĘ!
Koszt warsztatów to 50 zł za jeden dwugodzinny warsztat (cykl 12 spotkań to 600 zł, które można rozłożyć na raty). Odpłatność – do 5 dnia każdego miesiąca na konto Fundacji: 98 1140 2004 0000 3202 7910 9599 UWAGA! TO NOWY NUMER KONTA

Obowiązują zapisy pod adresem e-mail: agnieszka@fundacjahalo.pl z tytułem „Nasto” lub pod numerem telefonu: 517 262 534.
Zapraszamy, ilość miejsc ograniczona!