Dzień Zabawki

20 września Dzień Zabawki! Przynieś na zajęcia swoją ulubioną zabawkę, a ona przeniesie Cię w świat magicznych wrażeń!
HALOKIDS to grupa teatralno-ruchowa. Grupa dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat, które chcą nauczyć się nawiązywania serdecznych relacji i usprawniać swoje umiejętności komunikacyjne.

Jeśli Twoje dziecko doświadcza problemów w komunikacji, ma problemy z wypowiedzią, czuje się zagubione w grupie lub ma trudności w nawiązywaniu relacji, ta grupa jest właśnie dla niego. Prowadzimy zajęcia metodą dramy, pracujemy nad pewnością siebie, rozwijamy predyspozycje i zdolności komunikacyjne, uczymy dziecko funkcjonowania w grupie rówieśniczej.
Zajęcia odbywają się w każdą środę, w godzinach 17.00-18.00 w Inkubatorze Kultury, przy ul. Woj. Polskiego 90 w Szczecinie.
Ta środa będzie magiczna! A dla dzieci przewidujemy nagrody

Zgłoszenia i dodatkowe informacje:
rodzice@fundacjahalo.pl lub pod nr tel. 517 262 534

Serdecznie zapraszamy!