Dziecięca grupa HALO KIDS! Dla dzieci w wieku od 6-10 lat

Warsztaty dla dzieci z trudnościami w komunikowaniu się – UWAGA! Obecnie zbieramy grupę na zajęcia!

Czy Twoje dziecko doświadcza problemów w komunikacji? Czuje się zagubione w grupie lub ma trudności w nawiązywaniu relacji? Ma problemy z wypowiedzią, boi się występować publicznie lub jest chorobliwie nieśmiałe?

Jeśli tak, to zapraszamy Twoje dziecko na wyprawę w krainę działań teatralno-ruchowych. Prowadzimy zajęcia metodą dramy, pracujemy nad pewnością siebie, rozwijamy predyspozycje i zdolności komunikacyjne, uczymy dziecko funkcjonowania w grupie rówieśniczej.

Poprzez zabawę Twoje dziecko usprawni swoje umiejętności komunikacyjne i nauczy się nawiązywać serdeczne relacje w bezpiecznej dla siebie przestrzeni.

Obecnie zbieramy grupę na zajęcia! Proszę o e-maile ze zgłoszeniem na adres: dzieciaki@fundacjahalo.pl

Odpłatność – do 5 dnia każdego miesiąca na konto Fundacji: 98 1140 2004 0000 3202 7910 9599 UWAGA! TO NOWY NUMER KONTA!

Nieobecność na zajęciach nie zwalnia z opłaty.

Prosimy o zgłoszenia i zapytania pod numerem telefonu 517 262 534 lub e-mail: dzieciaki@fundacjahalo.pl

Serdecznie zapraszamy!

gallery

Metaxia z Cypru, wolontariuszka Erasmus+ prowadziła wczorajsze warsztaty #HALOKIDS naszej Fundacji.
Pomagała dzieciom rysować samych siebie, dekorować, tak jak to czuli oraz wyrazić swoje uczucia na temat swoich prac.

Olbrzymie podziękowania dla Stowarzyszenie POLITES i EVS in Szczecin
Dzieci wyszły z zajęć bardzo zadowolone i bardziej świadome samych siebie