Zapraszamy Cię do Grupy Szkolenia, Warsztaty i Terapia Fundacja HALO

Zapraszamy Cię do Grupy Szkolenia, Warsztaty i Terapia Fundacja HALO ( adres grupy na facebooku : https://www.facebook.com/groups/953955894783213/ ). Uczestnicząc w naszej Społeczności dowiesz się, jaką mamy ofertę szkoleniową, jakie warsztaty proponujemy oraz jakimi narzędziami terapeutycznymi możemy się z Tobą podzielić.
Fundacja Wspierania Mowy i Komunikacji HALO organizuje szkolenia i warsztaty w całym kraju. Prowadzi terapię dzieci, młodzieży i dorosłych z problemami w komunikacji. Wspiera w pełnym poszanowaniu umiejętności komunikacyjnych.
Liczymy na to, że również i Ty będziesz dzielił(-a) się z nami swoimi oczekiwaniami, pomysłami i doświadczeniem. Fundacja HALO promuje model oparty na współpracy, partnerstwie i wzajemności.
Czasem wystarczy jeden gest by rozpocząć komunikację. Czasem wystarczy jeden uśmiech, by zmienić perspektywę w relacji. Czasem wystarczy jedno słowo, by zmienić świat.
Zmieniaj świat razem z nami.
Zapraszamy Cię do uczestnictwa w naszych wydarzeniach, do udostępniania naszej oferty oraz do wspólnej organizacji projektów.
www.fundacjahalo.pl
e-mail: szkolenia@fundacjahalo.pl
agnieszka@fundacjahalo.pl
tel. 517 262 534
Adres grupy na facebooku to : https://www.facebook.com/groups/953955894783213/